Jak oglądać

Telewizja NUTA.TV HD jest dostępna w ofercie operatora satelitarnego Canal+ (kanał 168) oraz w sieciach kablowych UPC (kanał 718/784), MULTIMEDIA (kanał 203), VECTRA (kanał 609), INEA (kanał 709), TOYA (kanał 724) i wielu innych!

Dystrybucja dla sieci kablowych: kontakt@nuta.tv

Dosył światłowodowy można zamawiać w firmach: EMITEL, EVIO, PLIX i SGT.

Kanał NUTA.TV można już oglądać na satelicie!
Podpowiadamy jak nas oglądać: aby uruchomić NUTA.TV należy wyszukać go ręcznie, w kilku prostych krokach zgodnie z poniższą instrukcją:

Należy wejść do menu dekodera Cyfrowego Polsatu i wybrać Ustawienia, a następnie Instalacja i Ręczne wyszukiwanie kanałów. Później w pozycji Satelita wybrać Hot Bird 6/8/9, w Częstotliwości wpisać 11393, w Prędkości transmisji ustawić 27500, a w Polaryzacji – Pionowa, w FEC – Auto, a w Przeszukiwanie sieci wybrać Nie i nacisnąć OK. Po chwili dekoder wyszuka kanały z tego transpondera i zapisze je na liście, m.in. jako NUTA TV. Zazwyczaj będą to końcowe pozycje listy kanałów.
W dekoderze EVOBOX PVR trzeba wybrać Ustawienia, następnie Antena i Instalacja kanałów. W innych dekoderach należy postępować analogicznie, odszukując w menu opcji ręcznego wyszukania kanałów.

Przekaz realizowany jest z tp. nr 10 satelity Eutelsat Hot Bird 13C – 13°E o częstotliwości 11,393 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4 (DVB-S2/8PSK).